پیام فرستادن

کریسمس مبارک از قطعات زیر بشکهای بیل مکانیکی ECHOO 2020

December 19, 2019

آخرین اخبار شرکت کریسمس مبارک از قطعات زیر بشکهای بیل مکانیکی ECHOO 2020

کریسمس مبارک

اکثر غربی ها برای یادبود عیسی مسیح همیشه کریسمس را به عنوان بزرگترین جشنواره خود جشن می گیرند. در این مدت همیشه چندین روز مرخصی دارند تا بتوانند با تمام وجود از این جشنواره لذت ببرند. بچه ها اغلب با دوستانشان دور هم جمع می شوند. بزرگسالان مشغول تزئین خانه های خود هستند. آنها همچنین کارت پستال ها را با بهترین آرزوها به یکدیگر می فرستند. در خیابان ها تعداد زیادی بابانوئل وجود دارد که هدایایی را برای رهگذران ارسال می کند. و همه چیز در سوپر مارکت ها با تخفیف همراه است. بنابراین سوپر مارکت ها شلوغ ترین مکان ها هستند.

باشد که همه چیز زیبا و به بهترین وجه در این ودیو متراکم شود.

اکو صمیمانه برای شما آرزوی خوشبختی ، چرندی از طریق کریسمس و سال نو می کند.

در غروب ، خانواده ها معمولاً برای شام از پودینگ ، ساندویچ ، پای سیب و بعضی از دسرهای دیگر استفاده می کنند. بعد از شام ، خانواده ها همیشه در اطراف درخت کریسمس آواز می خوانند و می رقصند. بعضی اوقات ، آنها نیز به کلیسا می روند. قبل از رفتن به رختخواب ، کودکان اغلب جوراب های خود را در کنار تخت خود آویزان می کنند تا بابا نوئل آنها را با هدایا پر کند. گفته می شود که بابانوئل همیشه گوزن را به دنیای انسان سوق می دهد و از دودکش وارد هر خانه می شود. اکنون بچه ها دیگر به بابانوئل ایمان ندارند ، اما هنوز جوراب ساق بلند خود را آویزان می کنند ، زیرا والدینشان آنها را با هدایا پر می کنند.

ECHOO ما در زمینه تولید قطعات زیر باری برای بیل های کوچک / سنگین ، کابین ، لودر جمع و جور و غیره ماشین آلات سازگار هستیم. انواع اصلی: غلتک آهنگ ، غلتک برتر ، چرخ دستی ، Idler ، زنجیره آهنگ فلزی ، کفش پیست ، لاستیک لاستیکی ، بوش و پین ، پیچ و مهره و غیره .

هر گونه سوال ، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه ، با تشکر.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs. Polly
تلفن : 86-592-5031397
فکس : 86-592-503-1397
حرف باقی مانده است(20/3000)